En Uygun ihtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2020 Ekim

Ülkemizde, özellikle son zamanlarda, Covid-19 ‘ununda etkisiyle ekonomik yönden ciddi sıkıntılar çekilmektedir. Döviz kurlarındaki sürekli artış ve bununla orantılı olarak alım gücündeki azalma, ailelerde nakit ihtiyacına olan talebi artırmaktadır. Pek çok iş yeri küçülmeye gitmekte ve pek çok çalışan ücretli izine çıkarılmaktadır. Ücretli izin maaş desteği ise aylık olarak 1170 TL ve günlük 39 lira 24 kuruş olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte, pek çok insan, normal olarak 1170 TL ile hayatını idame ettirememekte ve kredi taleplerinde bulunmaktadır. Özellikle Ekim ayındaki kredi taleplerinde büyük artışın olması, bizim de en uygun bankaları sizinle paylaşmamızı gerektirmiştir. Kredi taleplerindeki düşük faiz, insanları kredi talep etmeye iten en büyük etkenlerdendir. Bizde bu yazımızda 2020 yılında Ekim ayında en uygun kredi veren bankaları sizlerle paylaşacağız.

 

2020 Ekim Ayında En Uygun ihtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Uygun ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki verilen bilgilere göre en uygun bankayı kendilerince seçip kredi talebinde bulunabilirler.

  • En düşük faizli kredi veren bankaların başında ING Bank ile TEB Bankası geliyor. 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisi talebi bulunmanız durumunda %1.25’lik faiz oranıyla hizmet alabilirsiniz. Bu bankalardan tercih edeceğiniz kredinin aylık ödeme tutarı ise 541 TL’dir.
  • Listenin diğer ismi ise 15.000 TL’lik kredi talebine karşılık %1.30 faiz oranıyla İŞ Bankasıdır. 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisi aldığınız durumda İŞ Bankasına her ay düzenli ödemek zorunda olduğunuz net tutar 548 TL’dir.
  • Listenin 3.sırasındaki iki banka; Ziraat Bankası ve Türkiye Finans Bank’tır. Aynı şekilde, 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisi talebinde bulunmanız da bu bankalar tarafından uygulanacak net faiz %1.32’dir. Aylık düzenli ödemeniz gereken net tutar ise 550 TL olarak belirlenmiştir.
  • Listenin 4. Sırasında yer alan diğer iki banka Vakıfbank ve Halkbank’tır. 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisine karşılık %1.34’lük bir faiz uygulanmaktadır ve her ay düzenli ödemeniz gereken net tutar ise 552 TL’dir.

 

Yukarıda sizin için sıraladığımız en düşük faizden en yüksek faize doğru 2020 Ekim ayının en uygun bankalarını görmektesiniz. Kredi talebinizi, yukarıda belirtilen sırayı değerlendirerek yapmanızı öneririz.

 

 

Cevap Bırakın