© TÜM HAKLARI SAKLIDIR – 2020 – 2021
finansbilir.com’da yayımlanan haber ve görseller yazılı izin alınmaksızın ve orijinal içeriğe link verilmeksizin kullanılamaz.
finansbilir.com’da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden,
finansbilir.com sorumlu tutulamaz.

finansbilir.com’da yayımlanan haber ya da köşe yazılarının hukuka aykırı ya da kişilik haklarına saldırı gibi bir durum teşkil ettiği iddia edilmesi durumunda, tarafımıza yapılacak bildirime en geç 3 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

finansbilir.com’da yayımlanan bir haberi kullanmak isteyenlerin yazılı izin alması ve metnin kullanıldığı yerden yazının aslına çıkış vermesi zorunludur.

finansbilir.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

Sitede yer alan konular bilgi amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hiç bir sorumluluk kabul edilmemektedir.